PROTOKÓŁ KONKURSU - WYNIKI- 27.12.2012r.

Jesteś tu: » Strona główna » "SZOPKA BOŻONARODZENIOWA" - Gminny Konkurs » PROTOKÓŁ KONKURSU - WYNIKI- 27.12.2012r.

Boguchwała, dn.27.12.2012r.

  PROTOKÓŁ

KOMISJI KONKURSOWEJ

XVIII GMINNEGO KONKURSU

„SZOPKA BOŻONARODZENIOWA'2012”

 

Cel i założenia konkursu:

  • Pobudzenie aktywności twórczej dzieci i młodzieży.
  • Wychowanie w duchu szacunku dla wartości chrześcijańskich.
  • Przywrócenie tradycji i obyczajowości, które łączą się ze Świętami Bożego Narodzenia.
  • Wzbudzenie odwiecznej tęsknoty do ciepła domu rodzinnego, szczęścia i pokoju.

Komisja konkursowa  pracowała w następującym składzie:

  1. Pan Lesław Palimąka –przewodniczący- SP Boguchwała,
  2. Pan Artur Bilski – członek –SP Boguchwała
  3. Pani Renata Wiącek –SP Boguchwała

W konkursie wzięło udział 9 szkół, tj.: SP w Woli Zgłobieńskiej, SP w Zgłobniu, SP w Zarzeczu, ZS w Kielanówce, SP w Nosówce,
SP w Lutoryżu, SP w Mogielnicy, SP Nr2 w Niechobrzu, SP w Boguchwale.

 

Komisja postanowiła nagrodzić następujące prace:

  1. Magdalena Nieroda – SP Wola Zgłobieńska
  2. Weronika Chmiel  - SP Wola Zgłobieńska
  3. Adrian Dziedzic – SP Wola Zgłobieńska
  4. Julia Szyszka – SP Wola Zgłobieńska
  5. Katarzyna Markuszka – ZS Kielanówka
  6. Gabriela Krzanowska – ZS Kielanówka
  7. Katarzyna Kuna – ZS Kielanówka
  8. Gabriela Majka – ZS Kielanówka
  9. Hubert Gubernat – ZS Kielanówka
  10. Bartosz Śliż – ZS Kielanówka
  11. Bartosz Warchoł – SP Zarzecze
  12. Antonina Mazur – SP Zarzecze
  13. Aleksandra Mazur – SP Zarzecze
  14. Karolina Szczygieł – SP Lutoryż
  15. Maja Janik – SP Lutoryż
  16. Sebastian Krauz– SP Lutoryż
  17. Patryk Guzior – SP Lutoryż
  18. Maksym Janik – SP Lutoryż
  19. Karolina Pietrucha – SP Mogielnica
  20. Łukasz Migut  – SP Nr2 Niechobrz
  21. Konrad Warzocha – SP Nr2 Niechobrz
  22. Monika Siorek – SP Nr2 Niechobrz
  23. Martyna Świeca - SP Nosówka
  24. Nikodem  Czudec - SP Nosówka
  25. Marlena Mik –SP Zgłobień
  26. Wiktoria Michno - SP Zgłobień
  27. Faustyna Świder - SP Zgłobień
  28. Żaklin Lubas - SP Zgłobień
  29. Dominika Rogala – SP Boguchwała
  30. Adam Klucznik – SP Boguchwała
  31. Klaudia Michalik – SP Boguchwała
  32. Michał Deręgowski – SP Boguchwała
  33. Julia Fejdasz – SP Boguchwała
  34. Małgorzata Świetlik – SP Boguchwała
  35. Wiktoria Kyc – SP Boguchwała
  36. Paulina Pasierb - SP Boguchwała
  37. Miłosz Szymański – SP Boguchwała
  38. Gabriela Rak – SP Boguchwała
  39. Michał Baran – SP Boguchwała
  40. Jakub Skoczylas – SP Boguchwała
  41. Weronika Gugała – SP Boguchwała
  42. Kamil Panek – SP Boguchwała

Komisja pragnie podziękować wszystkim opiekunom za opiekę nad uczniami i udział w konkursie.

Na tym protokół zakończono.

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo